Antalya Halı Temizleme

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber yorganlarınızın da yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Kirlerden ve lekelerden arındırılan , tamamen steril hale getirilen yorganlarınızı hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, yorganlarınızı da sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

  • Yorganların temizleme işlemine başlamadan önçe varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır.
  • Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.
  • Daha sonra makineler kullanılarak yıkama işlemi yapılır.
  • Yıkama işleminden sonra yorganlarınız kurutma bölümümüze alınarak kurutulması sağlanır.
  • Tam anlamıyla kuruyan yorganlarınız paketlenerek siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimiz ile ulaştırılmaktadır.
Antalya Halı Temizleme Firması

Antalya Saray Halı ve Koltuk Yıkama, insanların sadece bir telefon ile irtibata geçerek yorganlarının adreslerinden alınarak tamamen hijyenik bir ortamda, su arıtma sistemi kullanılarak partikül filtresinden geçirilen, kirecinden arındırılmış, klorsuz ve yumuşak su ile profesyonel makineler yardımıyla tamamen hijyenik olacak şekilde yakındıktan sonra sularından arındırılarak ve kurutulup paketlenerek sizlere tekrar teslim edilmektedir.

Yorgan ve yastık yıkama hizmetine ulaşmak için 0242 326 05 51 ve 0530 075 62 83 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.