Halı Temizleme Firmaları Antalya

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber battaniyelerinizin de yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Kirlerden ve lekelerden arındırılan , tamamen steril hale getirilen battaniyelerinizin hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

Antalya Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, battaniyelerinizi de sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

  • Öncelikle battaniyeler ön yıkama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu sayede battaniyelerinizde bulunan kir, leke gibi yabancı maddeler yumuşamaktadır.
  • Daha sonra yumuşak fırçalarla fırçalanarak yıkanan battaniyeleriniz yumuşatıcı verilerek sıkılır ve kurutma bölümümüze alınır.
  • Halı yıkama aşamalarında olduğu gibi yıkama, durulama, santrifüj(sıkma), kurutma ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra paketlenerek siz değerli müşterilerimize tamamen steril edilmiş bir şekilde geri teslim etmekteyiz.
Antalya Halı Temizlik Firması
Antalya Halı Temizlik Firması
Antalya Halı Temizlik Firması
Antalya Halı Temizlik Firması
Antalya Halı Temizlik Firması