hali-yikamahali-yikama

ANTALYA HALI TEMİZLİĞİ

Halı Yıkama işleminde yaşamalı temizlik prensibini benimseyen halı yıkama merkezimiz eğitimli kadrosu ve modern cihazları ile halı yıkama talebinizi beklentinizin üzerinde karşılayarak mükemmel sonuçlar veriyor.

– Teslim Alma

– Halı Yıkama

– Teslim Etme

3 aşamalı bir şekilde halı yıkama işlemlerini yürüten firmamız teslim alma işleminde talebiniz doğrultusunda adresinize gelerek adresinizden talep ettiğiniz halıları alıyor. Teslim alma işleminde hassas paketleme işlemi yapılarak halılarınızın hasar görmesini engellemektedir.

Antalya Ucuz halı yıkama

Antalya halı yıkama aşamasına geçildiğinde ise aynı hassasiyetle hem çalışanlarımız hem de cihazlarımız ile gösteriliyor. Halı yıkama fabrikası çalışanlarımız halılarınızı taşıma ve yükleme işlemlerinde hassas şekilde yer değiştirirken makineye yerleştirme işlemine ise benzer şekilde hassas uygulamalara imza atılıyor. Makine fırçaları halınızın hangi türde olduğuna bağlı olarak değiştirilir.

Aynı şekilde halı şampuanlarımızda halılarınızın hangi türde olduğuna göre değiştirilerek uygun şampuanla kullanılır. Bu aşamadan sonra halı durulama aşaması ile halılarınız arındırılıyor. Bu işin en son basamağı halı kurulama işlemi sonrasında halı yıkama işleminin son basamağına geçilerek teslim etme aşamasına geçilir. Böylece aşamalı temizlik işlemi gerçekleştirilmiş olur.

Halı temizliğinin önemi

Halı Yıkama Firması Antalya

Evlerde temizliği ve düzeni sağlamada etkili olan halıların düzenli bakımı ve temizliği de bir hayli önemlidir.Bu nedenle halı temizliğinin profesyonel kişilerce yapılması önemlidir. Kaliteli ve uygun fiyata Antalya halı temizliği hizmeti veren firmalar, halıların daha hijyenik şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Halıların yüzeysel temizliğinin yanı sıra altlarına yerleşen bakterilerin uzman kişilerce ve doğru deterjanlarla giderilmesi de önemlidir. Profesyonel halı yıkama yapan yerlerle çalışmanın pek çok avantajı vardır. En önemlisi halılar gerçekten hijyenik olur ve zarar görmez. Doğru deterjanlarla temizlik yapıldığından halılar uzun süre temiz kokar. Halıların arasında biriken mikroplar da iyi bir Antalya halı temizliği yapan firma sayesinde yok olmaktadır.

Halı yıkama firmaları

Özellikle bayanların dikkatini çeken bir konudur halı yıkama konusu. Halı yıkama eski dönemlerdeki gibi yorucu bir iş halinden artık çıkmıştır. Çünkü Antalya halı yıkama işini yapan özel firmalar kurulmuştur ve işimizi oldukça kolaylaştırmışlardır.

Antalya Halı yıkama firmaları artık hemen hemen her mahallede bulunmaktadır. Beğendiğiniz veya metini duyduğunuz bir firmayla fiyatları konusunda da anlaştıktan sonra gayet rahat çalışabilirsiniz. Yapmanız gereken iyi bir halı yıkama firması seçmek ve telefon açıp adresinizi vererek halılarınızı almalarını istemek. Halılarınız en kısa sürede firma tarafından yıkanır ve size yine aynı şekilde teslim edilir. Sizi ise sadece evinize mis kokulu halılarınızı sermek düşer. Hem yorulmamış hem de zaman kaybetmemiş olursunuz. Harıl harıl halı yıkadığımız dönemleri hatırlıyorsunuzdur. Yıkadığımız halılardan sonra ayaklarımız suda kaldığı için ya hasta olurduk ya da kolumuz bacağımız tutulur nerede ise bir hafta yerimizden kalkamazdık. Bu firmalar sayesinde artık yorulmaya gerek kalmadı.

Fiyat konusunda ise firmalar birbirlerine oranla değişkenlik gösterebilir. Sizin bütçenize en uygun gelen firmayı seçebilirsiniz. Bu firmalar sadece halı değil birçok yıkama işleminde size yardımcı olurlar. Koltuk, perde gibi. Ve biz yıkadığımızda veremeyeceğimiz muhteşem bir koku yayılır evlerimize. Firmalara halı, koltuk, perde yıkatanlar mutlaka bilirler bu kokuyu çünkü anında evlerimize yayılır. Bu firmaları seçersek hem yorulmamış oluruz hem de daha temiz halılarımızla mutlu oluruz.

Halılarınızı En Uygun Fiyatlarda Yıkayalım

Halı yıkama işi son yıllarda oldukça gelişme gösterse de her kurum aynı titizliği ve hijyeni sağlamak konusunda eşit çalışmalar gerçekleştirmiyor. Her şeyden önemlisi tamamen makinalı bir şekilde yıkama gerçekleştiren Antalya halı yıkama firmamız için müşterilerimizin memnuniyetini her şeyden daha yüksekte tutuyoruz. Hijyen konusunda kesinlikle halılarınızda deterjan kalıntısı bırakmadan ve derinlemesine bir temizlik sağlayarak yıkama süreci gerçekleştirmekteyiz.

Halı yıkama konusunda son derece uzman olan personellerimiz sayesinde çıkmaz denilen lekeleri çıkarıyor ve halılarınızın ömrünü uzatıyoruz. Antalya halı yıkama olarak halılarınızı yıkarken kullandığımız deterjanlar konusunda da oldukça titiz davranıyoruz.

Halı Yıkama Firması Antalya

Halılarınızın renklerinin birbirine girmemesi için ya da renklerin solmaması için kesinlikle en kaliteli halı yıkama deterjanlarını kullanıyoruz.

Antalya halı yıkama firması olarak daima profesyonel bir hizmet veriyoruz. Profesyonel hizmet kapsamında verdiğimiz hizmetlerden biri de halılarınızı evlerinizden alıyoruz ve halıların yıkama, kuruma işlemi bittikten sonra tekrardan tozlanmaması için bir halı poşetine konularak tekrar evlerinize teslim ediyoruz. Bu şekilde halılarınız kış gelmeden serilmeye hazır bir duruma oluyor.

Temizlik Zamanı Gelince Halılar Bize Emanet

İlkbahar, son bahar, ramazan ve kurban bayramlarından önce, halı temizliği, toplumumuzun kültürü haline gelmiştir. Bu nedenle kısa zamanda temizlik hizmetinin bitirilmesi için, Antalya halı yıkama fabrikaları tercih edilmektedir. Halı yıkama hizmetinin başarılı olması için, en iyi temizlik ürünlerini, en iyi elemanları ve son model  Antalya halı yıkama makinelerini tercih eden firmamız, ücretsiz servisiyle halılarınızı alır ve etiketler.

Halılar kısa zamanda, uzman temizlik ekibimiz tarafından, makineye konur. Makine özenle nadide halınızı yıkar ve kurutmaya verir. İnatçı lekeler konusunda uzman olan ekiplerimiz, hızlı ve etkili bir şekilde halı yıkama işini bitirirler. Ardından, tecrübeli elemanlarımız, ücretsiz servisimizle, halıları, evinize getirerek, teslim ederler. Teslimat esnasında, metre kare hesabıyla, halılarınızın ücreti hesaplanır.