Antalya Ucuz halı yıkama

Evlerimizin vazgeçilmez birer eşyası haline gelen halılarımız, bizlerin evlerimizde bulunduğumuz her zaman yüklerimizi çeken ve her türlü kirimizi saklayan en önemli ev eşyamız olmaktadırlar. Hele ki evlerinizde çocuklarınız var ise onların sağlığı açısından halılarınızın temizliği çok ayrı bir önem arz etmektedir.

Halılarınızı evlerinizde yıkamak istediğiniz zaman hem yüklü miktarda su parası ödemek zorunda kalıyorsunuz, hem de yüklü miktarda su paraları ödemenize rağmen halılarınızın temizliğinin yeterli olmaması bu hususta Antalya halı yıkama sektörü oluşmasına sebebiyet vermiştir.

Siz Hala Halılarınızı Evde mi Yıkıyorsunuz?

Evlerinizde halılarınızı yıkamak istediğiniz zaman hem minimum 30-40 TL gibi su parası ödemek zorunda kalacaksınız, hem de fazlaca efor sarf ederek yorgun düşmeniz de yanınıza kar kalacaktır.

Ama halılarınızı yıkama firmaları aracılığı ile yıkattığınız zaman metre karesini 3 TL gibi cüzi bir fiyattan başlayan, halılarınızın metrekaresi ve kalitesine göre artan fiyatlarla temizletebilirsiniz.

Antalya Halı Yıkama
Antalya Halı Yıkama

Sizlere sadece evlerinizde temiz halılarınız üzerinde keyif sürmek ve hayatın tadını çıkarmanız kalacaktır.

Antalya Saray Halı ve Koltuk Yıkama, insanların sadece bir telefon ile irtibata geçerek halılarının evlerinden veya işyerlerinden alınarak tamamen hijyenik bir ortamda, su arıtma sistemi kullanılarak partikül filtresinden geçirilen, kirecinden arındırılmış, klorsuz ve yumuşak su ile hem altından hem üstünden makineler yardımıyla tamamen hijyenik olacak şekilde yakındıktan sonra sularından arındırılarak paketlenerek sizlere tekrar teslim edilmektedir.

Konusunda Uzman Personelimiz, Kaliteli Malzemeler ve Son Teknoloji Ekipmanlarla Antalya’da Konyaaltı, Muratpaşa, Kepez ve tüm İlçelerinde Hızlı Garantili ve Hesaplı Temizlik Hizmetleri Sunmaktayız.

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, halı ve halıfleksleri de sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Halı yıkama ve temizleme hizmetine ulaşmak için 0242 326 05 51 ve 0530 075 62 83 nolu telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Halı Yıkama