Antalya Halı Temizleme Firmaları

Firmamız 2002 yılından bu yana ustalıkla gerçekleştirmiş olduğu her türden halı yıkama işlerine, son yıllarda moda perdeler arasında olan stor perde yıkama hizmetini de dahil etmiştir. Farklı bir mekanizma ile kurulan stor perde sistemleri temizliği zahmetli bir iştir aynı zamanda titiz ve detaylı bir şekilde yapılmadığı zaman da yeterince temiz olmaz. Kaliteyi ve temiz bir hizmeti kendine ilke edinen firmamız tarafından, stor perde yıkama hizmeti özenle gerçekleştirmektedir.

Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız her türden stor perde, zebra perde ve ipekli Japon fonlarınızın güvenle temizlenmesini sağlayabilmekteyiz. Stor perde yıkama işleminde hassasiyetle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir zarar görmeden ve göz alıcı bir temizliğe sahip bir şekilde teslim alacağınız eşyalarınızdan memnun kalacaksınız.

Bursa’da hizmet veren firmamızda işinde tecrübeli olan personelimiz ile her türden halı, koltuk ve zebra perde – stor perde yıkama işlemi yapmaktayız. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Bu konuda teknolojilere son derece hakim olan firmamızda, kaliteli temizlik makineleri ile hizmet sağlamaktayız.

Bilhassa temizliği zahmetli olan stor perdelerin yıkanması ayrı bir önem taşımaktadır. Üzerinde toz ve is bulundurma ihtimali olan eşyalar olduğu için, sıklıkla temizlenmedikleri zaman bazı hastalıkların hızla üremesini kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle firma olarak stor perdelerin belirli aralıklarla ama düzenli olarak temizlenmesini öneririz.

Antalya Halı Temizleme Firmaları
Antalya Halı Temizleme Firmaları

Antalya Saray Halı ve Koltuk Yıkama, Yaygın servis ağımız ile ücretsiz olarak, halı ve stor perdelerinizi adresinizden alarak, tertemiz, özenle paketlenmiş ve her türden mikroptan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Uzman personelimiz tarafından özenle temizliği yapılan eşyalarınızın her biri ayrı bir şekilde özel hurçlar içinde pakete alınır. Hizmet sonrası memnuniyetiniz bizler için önem taşımaktadır. Firmamızdan hizmet alabilmek için çağrı merkezimizi arayınız.

Kaliteden ödün vermeden, ANTALYA’ da yaygın servis ağı ile, yılları aşkın tecrübesi ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimiz hakkında web sitemizde detaylı resimlere ulaşabilir, güvenle eşyalarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.