hali-yikamahali-yikama

Antalya Saray Halı ve Koltuk Yıkama Firması

Ucuz Halı Temizleme Antalya

HAKKIMIZDA

1995 Yılından Bu Yana Halı Yıkama Ve Temizlik İşlerinde Her Zaman Müşteri Odaklı Çalışan Antalya Saray Halı Yıkama Ve Temizlik Firmamız Karaman ,Mersin Ve Antalya’da Hizmet Verdiğimiz Yıllar Boyunca Her Geçen Gün Hizmet Kalitesini Yükseltmiş Ve Deneyimli Personelleri İle Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiştir.

Halı yıkama hizmetinde ayağınıza hizmet getiren firmamız halı teslim alma işleminde ayağınızda gelen ekibimiz aynı şekilde halı teslimatı için de halılarınızı ayağınıza göndererek halı temizliği işlemlerinde hizmeti ayağınıza getiriyor. Servis desteği olarak teslim alma ve teslim etme işlemlerinde uygulanan aşamalar şunlardır:

  •  Adres bildirme
  • Adrese gelme
  • Halıları araca yükleme
  • Yıkama sonrası paketleme
  • Adrese teslimat
Ucuz Halı Temizleme Antalya

Misyonumuz

Antalya Saray halı Temizlik olarak ,Antalya’da çalıştığımız ve ileriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, servis ve eğitim veren, şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

Visyonumuz

Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır

ANTALYA SARAY HALI HİZMETLER

Antalya Ucuz halı yıkama

Hizmetlerimiz

Halı Yıkama Hizmeti

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber halılarınızn yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmez birer eşyası haline gelen halılarımız, bizlerin evlerimizde bulunduğumuz her zaman yüklerimizi çeken ve her türlü kirimizi saklayan en önemli ev eşyamız olmaktadırlar. Hele ki evlerinizde çocuklarınız var ise onların sağlığı açısından halılarınızın temizliği çok ayrı bir önem arz etmektedir.
Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, halılarınızı da sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Detaylı Bilgi

antalya koltuk yıkama

Hizmetlerimiz

Koltuk Çekyat Yıkama Hizmeti

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama, Koltuk temizliğinde kullandığımız temizlik malzemesi kumaşa veya koltuk deri ise deriye asla zarar vermez,kurutma işlemi bitince koltuk kumaşında sertlik oluşmaz,daha sonra kirlerin veye lekelerin tekrar dışarı çıkması asla söz konusu olmaz.Koltuk ve çekyat temizliği için kullandığımız leke sökücüler tamamen bitkisel olup insan sağlığı için zararlı değillerdir.

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, koltuk ve çekyatlarınızı da sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Detaylı Bilgi

antalya yorgan battaniye yıkama

Hizmetlerimiz

Yorgan Yıkama Hizmeti

Antalya Saray Halı Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber yorganlarınızın da yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Kirlerden ve lekelerden arındırılan , tamamen steril hale getirilen yorganlarınızı hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, battaniyelerinizi de sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Detaylı Bilgi

antalya battaniye yıkama

Hizmetlerimiz

Battaniye Yıkama Hizmeti

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama, geniş hizmet anlayışıyla beraber battaniyelerinizin de yıkama işlemini en profesyonel ve kaliteli şekilde sizlere sunmaktadır.

Kirlerden ve lekelerden arındırılan, tamamen steril hale getirilen battaniyelerinizin hijyenin en çok arandığı yerlerden biri olan yataklarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilmeniz sağlamaktadır.

Antalya Saray Halı Koltuk Yıkama temizlik üzerine uzmanlaşmış bir firma olarak, battaniyelerinizi de sizlerin memnuniyeti garantisi altında yıkamaktadır.

Detaylı Bilgi

antalya store perde yıkama

Hizmetlerimiz

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Firmamız 2002 yılından bu yana ustalıkla gerçekleştirmiş olduğu her türden halı yıkama işlerine, son yıllarda moda perdeler arasında olan stor perde yıkama hizmetini de dahil etmiştir. Farklı bir mekanizma ile kurulan stor perde sistemleri temizliği zahmetli bir iştir aynı zamanda titiz ve detaylı bir şekilde yapılmadığı zaman da yeterince temiz olmaz.

Ev ve iş yerlerinizde kullandığınız her türden stor perde, zebra perde ve ipekli Japon fonlarınızın güvenle temizlenmesini sağlayabilmekteyiz. Kaliteyi ve temiz bir hizmeti kendine ilke edinen firmamız tarafından, stor perde yıkama hizmeti özenle gerçekleştirilmektedir.
Detaylı Bilgi

halı temizleme hizmeti antalya

Hizmetlerimiz

Antalya Temizlik Hizmeti

İnşaatı yeni bitmiş veya tadilattan yeni çıkmış olan Ev, Villa, Daire, Cephe Cam, Fabrika, Okul, Hastane, Banka, Her Türlü Zemin, Gemi, Dershane, Daire, Mağaza, Her Türlü Depo, Alış veriş merkezi ve benzeri mekanların temizliği, işiniz boyutu aciliyeti, çalışma saatleriniz ve sizin için için önemli olan diğer hususlar göz önünde bulundurularak müşterek bir temizlik programı kapsamında tarafımızca yapılmaktadır.

Antalya da İnşaat Sonrası Mekan Temizliği, Antalya Saray Temizlik Hizmetleri olarak bu hizmetimizi, profesyonel kadromuzla, zamanında kaliteli ve uygun fiyat seçenekleriyle , gerçekleştirmekteyiz.
Detaylı Bilgi