Evinizin veya ofisinizin temizliğinin düzenli olarak yapılması sizin, ailenizin, misafirlerinizin yada müşterilerinizin sağlığı açısından önemlidir.

Camlar,masalar, bilgisayarlarınız, mutfak ve banyoların hijyenik bir konuma getirilmesi için çalıştığınız ortamı çalışma ve hijyen ortamı sağlamayı kendimize görev arz ediyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Ev genel temizliği
Ofis- Büro – İşyeri genel temizliği
WC- Banyo temizliği
Süpürme, çöp toplama
Cam ve dış cephe cam temizliği

 

 

 

Önemli olan temizlik

Temizlik bireysel yaşamımızın en önemli etkenlerindendir. Temiz olmak insan sağlığı ve çevresi için çok önemlidir. İnsanların yaşadığı her alanda temizlik çok önemlidir. Evlerimiz de temizlik yapmamız gerekmektedir. Özellikle halılarımızı temiz tutmamız gerekmektedir. Halılarımızı yılda en az üç kere yıkamalı ya da yıkatmalıyız. Antalya halı yıkama firmaları halıları yıkamak için bizlere kolaylık sağlamaktadır.

Bunun dışında kendimiz de halılarımızı yıkayabiliriz ama bu iş bayağı zahmetlidir bunun yerine Antalya halı yıkama firmaları vardır. Çok uygun fiyatlara halılarımızı yıkatmamız mümkündür. Bunun hem sağlığımız açısından çok önemli olduğunu bilmemiz gerekmektedir hem de temizlik açısından çok önemli olduğunu bilmemiz gerekmektedir. Halıların yıkatılmasında önemli olan temizliktir.

Ücretsiz Servisimizle, Halınız Evinizden Alınmaktadır

 

Halı temizliğinde mükemmel temizlik sağlayan firmamız, aradığınız andan itibaren en kısa zamanda, evinize gelmektedir. Ücretsiz servisimiz, halı taşıma işleminden ücret almamaktadır. Elemanlarımız, halılarınızın metre karesini hesaplar ve rulo yaparak etiketler. Metre kare fiyatıyla, metre kare miktarı çarpıldığı zaman, halı yıkama ücreti ortaya çıkmaktadır. Müşteri, ücreti kabul ettikten sonra, Antalya halı yıkama işlemi için, halılar, fabrikaya götürülür.

Son model makinelerle yıkanan halılar, yine son model kurutma makineleriyle kurutulur ve el değmeden paketlenip, etiketlenir. Çıkmayan bütün lekeleri rahatlıkla çıkaran firmamız, leke sorunun tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çıkmayan lekeleri, pahalı temizlik maddeleriyle çıkaramazsınız. Bu konuda uzman olan ekiplerimiz, Antalya halı yıkama sektöründe, çıkmayan lekelerle beraber, halınızın cinsine göre temizlik maddesi kullanarak, halınızın tamamını tertemiz yapar. Ücretsiz servisimizle, halılarınız tekrar evinize getirilir.

Bayram Temizliğini Dert Etmenize Gerek Yok

 

Bayanların en çok uğraştıran ev temizliği dönemlerinden biri olan bayram temizliği özellikle halı temizliği noktasında bayanları zorlayan uygulamalar gerektiriyor. Bu noktada halı temizliği işlemi ile pratik ve kolay bir tercih sunan firmamız hala teslim alma, halı yıkama ve halı teslimatı aşamaları ile halılarınızı üç aşamada temizleme işlemini yapıyor.

 

Halı teslim alma işleminde belirttiğiniz adrese gelen uzman çalışanlarımız talebiniz olan halıları özenle paketler ve halı yıkama aracına yükler. Antalya halı yıkama işleminin esas bölümü olan halı yıkama aşaması, aşamalı şekilde yapılan bir işlemdir. Öncelikle halı üzerinde bulunan toz ve kiri ev süpürme işlemi ile alınır sonrasında halı yıkama makinesi içerisine halı monte edilir.

 

Halı yıkama cihazı halınızın hangi türde halı olduğuna göre ayarlama yapılarak özel Şampuan ve özel fırça ayarları yapılır. Bu aşamadan sonra makineye be asistan yardımı ile halı yıkama işlemi köpükleme aşaması sonrasında durulama yaşaması ile yıkanıp sonrasında kurulama işlemi yapılarak halılarınız paketleme işlemine alınır ve teslimat aşamasına geçilir.

 

Halı teslimatı aşamasında ekiplerimiz sizin talep ettiğiniz tarihte ve talep ettiğiniz adrese teslimatı yaparak halı yıkama işlemini sonlandırarak bayram temizliğinde size en büyük desteği veriyor.