Antalya Halı Temizlik

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspriratörün fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır.

Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminant, epoksi, pvs vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınıza hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

Masalar ve Bilgisayarlarınız özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir .

Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındığı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.

Kitaplık ve rafların boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

Antalya Halı Temizlik
Antalya Halı Temizlik

İnşaatı yeni bitmiş veya tadilattan yeni çıkmış olan Ev, Villa, Daire, Cephe Cam, Fabrika, Okul, Hastane, Banka, Her Türlü Zemin, Gemi,  Dershane, Daire, Mağaza, Her Türlü Depo, Alış veriş merkezi ve benzeri mekanların temizliği, işiniz boyutu aciliyeti, çalışma saatleriniz ve sizin için için önemli olan diğer hususlar göz önünde bulundurularak müşterek bir temizlik programı kapsamında tarafımızca yapılmaktadır.

Antalya Saray Temizlik Hizmetleri olarak Antalya da İnşaat Sonrası Mekan Temizliği hizmetimizi, profesyonel kadromuzla, zamanında kaliteli ve  uygun fiyat seçenekleriyle , gerçekleştirmekteyiz.

Buhar makinesi ile temizlik son yılların en çok tercih edilen temizlik yöntemlerinden biridir. Özellikle temizliği zor alanlarda buhar makinesi kullanmaktayız.

İnşaat ve tadilat yapılan yerlerde boya ve kireç artıklarının çıkarılması ve dezenfekte edilmesi için buhar makinesiyle yüksek ısıda temizlik yapılmalıdır,

Halı, fayans, mermer, parke gibi yerlerde, yüzeye zarar verecek kimyasallar kullanmadan, 4-6 bar basınç ve 150 derece buharla temizlik yapılmaktadır.

Antalya Halı Temizlik