Antalya Halı Yıkama

Ayağınıza Gelen Halı Yıkama Hizmeti

 

Halı yıkama hizmetinde ayağınıza hizmet getiren firmamız halı teslim alma işleminde ayağınızda gelen ekibimiz aynı şekilde halı teslimatı için de halılarınızı ayağınıza göndererek halı temizliği işlemlerinde hizmeti ayağınıza getiriyor. Servis desteği olarak teslim alma ve teslim etme işlemlerinde uygulanan aşamalar şunlardır:

 

– Adres bildirme

– Adrese gelme

– Halıları araca yükleme

-Yıkama sonrası paketleme

– Adrese teslimat

 

Bu aşamalarla halı yıkama işlemlerinde servis desteği sağlayan firmamız Antalya halı yıkama işleminde hiçbir çaba harcamadan kolayca halılarınızı yıkatmayı sağlıyor. Servis desteği için ekstra ücret talep etmeyen firmamız, halılarınızı teslim alırken ve teslim ederken özel şekilde paketleyerek hasarlara karşı koruyor. Tüm aşamalarda hassasiyete önem veren çalışanlarımız halı yıkama takvimine uyarak gecikme ve zamanlama sorunlarının da önüne geçiyor.

Halı temizliği artık çok kolay

Yıkaması bir hayli zor olan halılar, artık Antalya halı yıkama firması tarafından kolaylıkla yapılabilmektedir.

Pek çok yerde ne halı yıkama ne de kurutma yerleri bulunmadığından halı yıkamak gittikçe zorlaşmaktadır. Halı yıkaması yapan firmalar sayesinde bu iş çok daha kolay şekilde yapılabilmektedir. Özel cihazlarla yıkanan halılar hem daha temiz olmakta, hem de kurutma işlemi teknolojik cihazlarla yapıldığından halı temizliği işi daha çabuk bitmektedir.

Halıların evden toplanması ile evlerde yaşam zorlaştığından halıların kısa sürede kuruması önemlidir. Profesyonel Antalya halı yıkama firmaları ile halının temizlik sonrası kurutulması çok kısa sürede olmakta ve evler kısa sürede eski düzenine kavuşmaktadır.

Evden alınıp eve temizlenerek teslim edilen halıların, özel deterjanlar sayesinde kirlenme süresi de uzamaktadır.

Halı yıkama artık sorun değil

Evlerinizden alınan halılarınızın eskisinden daha yeni ve temiz bir görünümde, hazır bir şekilde yerlerine bırakılması artık kolay ve çok ekonomik. Ev veya işyerlerinde görünüme, temizliğe önem veren herkes, modern makinaların, doğal antialerjik malzemelerle ve profesyonel ekiplerin hizmet ettiği Antalya halı yıkama firmalarını tercih ediyor.

Öncelikle toz alma, üç aşamalı yıkama (ön yüzü ve arka yüzü ayrı olarak yıkanır ve genel fırçalama yapılır), sıkma-vakumlama ve kurutma işlemlerinden geçen halılarınız paketlenerek adresinize kullanıma hazır olarak teslim edilir. Canlı maytlardan arındırılan halılarınız, bakterilerden tamamen kurtuluyor bu şekilde. Sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermeyen doğal malzemeler kullanıldığı için kesinlikle alerjik bir durum yaşamanız söz konusu değil.

Eğer yerinde sabit olan halı, koltuk gibi eşyalarınız varsa buda sorun değil tüm bu eşyalarınız hiçbir zarar görmeden, yerinde temizlenerek dezenfektasyonu sağlayacak uzman temizlik ekiplerinden randevu alabilirsiniz. Size söz verilen süre içinde temizlik işleriniz yapılabilir ve takma sökme gibi bir işleme gerek olmadan temizlik işleriniz yerinde sonuçlandırılmış olur.

Ayrıca yorgan battaniye gibi ağır eşyalarınız da adresinizden alınarak temizlenebilir. Otomatik yıkama makinalarının birçok farklı özellikteki eşyayı farklı yıkama seçenekleri vardır. Bu yüzden her ürün için farklı bir modu ve farklı temizlik malzemeleri kullanarak ürünlerin özelliklerine göre ayrıştırılarak temizlik yapılır. Eşyalarınız zarar görmeden ilk günkü yeniliğine ve parlaklığına kavuşmuş olarak yuvalarına geri dönerler.

Halı Temizliktir

 

Halı temizliği, temizliğin en önemli göstergesidir. Kendi başımıza halı yıkamak artık çok zorlaşmıştır. Üstelik pahalı temizlik maddelerini kullanmak da pek hesaplı değildir. Günümüzde  Antalya halı yıkama işinin uzmanları ile çalışanlar, rahat etmektedir. Evinizden halılar alınmakta, etiketlenmekte ve fabrikada özenle yıkanmaktadır.

 

Halılarda, özel halı şampuanları ve temizlik kimyasalları kullanılmaktadır. Evinize tekrar servisle getirilmektedir. Halı yıkamak işinde  Antalya halı yıkama işine özel makinalar kullanılmaktadır. Çeşme hortumuyla, fırçalayarak halı yıkama işlemi yapılmamaktadır. Halı yıkama için üretilen makinalarda, özenle yıkanan ve özel temizlik maddesi kullanılan halılar, özel makinalarda kurutularak teslim edilmektedir. Yıkandıktan sonra şehrin kirinde kurutma işlemi, artık tarih olmuştur. Temizlik işinde özel şampuanlar ve parfümlü kimyasallar kullanılmaktadır.

 

İşin ehli olan elemanlar, çıkmayan lekeler için özel yöntemler kullanmaktadır. Bu yöntemlerin etkili olması ile halılar daha temiz olmaktadır. Halı, yolluk, paspas ve halıya dair ne varsa, itina ile işin ehli halı yıkama uzmanları tarafından, son teknoloji halı yıkama makinalarına yıkattırılmaktadır. Halıların kirlerini çıkarmak, halı yıkama işinin uzmanlarının işidir. Ayrıca halı yıkama işinde, halı renklerin atmaması ve halının bozulmaması esas alınmaktadır. Halıların korunması için en uygun kimyasallar kullanılır.

 

Halıyı kendiniz yıkadığınızda, halıların temiz olması çok zor iştir. İşi bilmeyen, işi halı yıkama olmayan yerlerde halı yıkatmanız, tam bir temizliği sağlayamaz. Tam bir halı yıkama işi için, işin ehli halı yıkama ekipleri tercih edilmelidir. Böylece en kaliteli temizlik sağlanmış olur.
Profesyonel Bir Halı Yıkama Hizmeti

Ev ve ofisler içerisinde kullanılan halılar, zamanla kirlenmekte ve bakıma gereksinim duymaktadır. Hijyen ve sağlık açısından da mutlaka temizlenmesi gereken halılar için kapsamlı bir temizlik hizmetinden faydalanmak gerekiyor. Bu anlamda firmamız en iyi ve profesyonel Antalya halı yıkama hizmetleri ile yardımcı olmaya hazırdır.

Halı üzerinde yer alan tüm kirler en iyi temizleme malzemeleri ve teknikleri ile çıkarıldıktan sonra, dezenfekte işlemleri de yerine getirilir. Böylelikle kirler ile birlikte halıların tümü mikroplardan da arınacaktır. Her halı için özel bir temizleme çalışması sağlanır. Halı üzerinde yer alan kirlere göre temizleme teknikleri uygulanır. Tüm halılar temizlendikten sonra, belirlenen zaman içerisinde güvenle sahiplerine teslim edilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışımız, en uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır.


^
Translate »
izmir Temizlik şirketleri