halı temizleme konyaaltı

Etiket'den Görüntüleniyor

 
 

Halı Çeşitleri

hali-modelleri

Boyalı Yörük Halısı
Boyazsız Yörük Halısı
Buhara Halısı
Camii Halısı
Çin Halısı
Halıfleks
Her Türlü Yerinde Halı
Hint Kilimi
Isparta El Dokuma Halısı
Isparta Yün Halı
İnce Makina Halısı
İran Halısı
Japon Halısı
Kalın – İnce Yolluk
Kalın Makina Halısı
Kilim
Milas Dokuma Halısı
Nepal Halısı
Pelüş Halısı
Shaggy (Şagi) Halısı
Yer Döşeme Halısı
Yün Halı
Yün Makina Halısı

 

Temiz halılar için

Ev hanımlarının en büyük sorunlarından biri olan temizlik, her zaman sorunlarını katlamaktadır. Günlük uğraş verdikleri temizlikte, halılarımız ön planda tutulmaktadır. Evimizi temiz gösteren halılarımızı bizler ne kadar temizlersek temizleyelim halı yıkama gibi olmaz çünkü halılarımız en az altı ayda bir yıkanmalıdır. Halılar ıslatarak yıkama yapılmalıdır ki halılarımız tertemiz ve mikrop, bakterilerden arınmış olsunlar bu yüzden bizim için en iyi şekilde yıkama işlemi yapan halı yıkama ile halılarımız tertemiz olmaktadır.

Antalya Halı yıkama her alanda bulunan halılarınızı itina ile temizlemektedir. Üstün teknolojili makinler sayesinde halılarınız cinsine göre ayrıldıktan sonra tertemiz ve hijyenikleri sağlanmış bir şekil de sizlere teslim edilmektedir. Antalya Halı yıkama, yaparken kaliteli ve markalı deterjan ve şampuanlar kullanılmaktadır. Halılarınız hiçbir zarar görmeden ve için de bulunan kıl, tüy, mikrop, bakteri gibi birçok parazitlerden temizlenmiş ve tertemiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Sadece halı yıkama temizliği evler değil halının bulunduğu her ortam da aynı itina ile temizlikleri yapılmaktadır.

Kurumsal

servis-AraciAntalya Saray Halı Yıkama
Hakkımızda
1995 Yılından Bu Yana Halı Yıkama Ve Temizlik İşlerinde
Her Zaman Müşteri Odaklı Çalışan Antalya Saray Halı Yıkama Ve Temizlik Firmamız
Karaman ,Mersin Ve Antalya’da Hizmet Verdiğimiz Yıllar Boyunca Her Geçen Gün
Hizmet Kalitesini Yükseltmiş Ve Deneyimli Personelleri İle Müşterilerimize
Daha İyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiştir

Vizyonumuz
Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır
Misyonumuz
Antalya Saray halı Temizlik olarak ,Antalyada çalıştığımız ve ileriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

 

^
Translate »
izmir Temizlik şirketleri