antalya halı Yıkama

Etiket'den Görüntüleniyor

 
 

Halı Çeşitleri

hali-modelleri

Boyalı Yörük Halısı
Boyazsız Yörük Halısı
Buhara Halısı
Camii Halısı
Çin Halısı
Halıfleks
Her Türlü Yerinde Halı
Hint Kilimi
Isparta El Dokuma Halısı
Isparta Yün Halı
İnce Makina Halısı
İran Halısı
Japon Halısı
Kalın – İnce Yolluk
Kalın Makina Halısı
Kilim
Milas Dokuma Halısı
Nepal Halısı
Pelüş Halısı
Shaggy (Şagi) Halısı
Yer Döşeme Halısı
Yün Halı
Yün Makina Halısı

 

Temiz halılar için

Ev hanımlarının en büyük sorunlarından biri olan temizlik, her zaman sorunlarını katlamaktadır. Günlük uğraş verdikleri temizlikte, halılarımız ön planda tutulmaktadır. Evimizi temiz gösteren halılarımızı bizler ne kadar temizlersek temizleyelim halı yıkama gibi olmaz çünkü halılarımız en az altı ayda bir yıkanmalıdır. Halılar ıslatarak yıkama yapılmalıdır ki halılarımız tertemiz ve mikrop, bakterilerden arınmış olsunlar bu yüzden bizim için en iyi şekilde yıkama işlemi yapan halı yıkama ile halılarımız tertemiz olmaktadır.

Antalya Halı yıkama her alanda bulunan halılarınızı itina ile temizlemektedir. Üstün teknolojili makinler sayesinde halılarınız cinsine göre ayrıldıktan sonra tertemiz ve hijyenikleri sağlanmış bir şekil de sizlere teslim edilmektedir. Antalya Halı yıkama, yaparken kaliteli ve markalı deterjan ve şampuanlar kullanılmaktadır. Halılarınız hiçbir zarar görmeden ve için de bulunan kıl, tüy, mikrop, bakteri gibi birçok parazitlerden temizlenmiş ve tertemiz bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Sadece halı yıkama temizliği evler değil halının bulunduğu her ortam da aynı itina ile temizlikleri yapılmaktadır.

İran Halısını Yıkama

Antalya Halı Temizlik, Antalya Halı Yıkama

İran halısı temel özellikleri vardır

iran-hali-yikamaDokumada yüksek kalitede saf yün kullanılması, kendine özgü güzel ve nadide desenleri ve saf yün ya da ipeğin çoğunluğu bitkisel olan doğal boyalarla boyanması sonucu elde edilen göz alıcı renkleri.
Yıllık halı üretiminin büyük bölümünü,santimetrekarede en fazla 35 düğüm bulunan halılar teşkil etmekte ve gerek yurt içi, gerekse yurt dışında yoğun bir taleple karşılanmaktadır.
Araştırmalar İran koyunlarından elde edilen yünlerin kıvrım kabiliyeti, kalınlığı ve liflerinin uzunluğu nedeniyle bu çeşit halıların dokunması için en uygun yün olduğunu göstermektedir.
Düğümlü bir yaygı olan ve dikey veya yatay tezgahlarda dokunan halının yapımında tarak, makas, bıçak, tığ vb. sınırlı sayıda araç kullanılır.

Halı Fars dokuması (Fars düğümü/asimetrik düğüm) ve Türk dokuması (Türk düğümü/simetrik düğüm) olarak iki teknikle ve kilimin aksine genellikle bir model esas alınarak dokunur. Gerçekte halı dokuyucusunun çalışma programı olan bu model üzerinde geleneksel motifler ve desenler arzu edilen renklerde, küçük kareler halinde resmedilmiştir. İran halılarının desenleri iki ana gruba ayrılır; düz çizgili (geometrik) desenler ve yuvarlak çizgili desenler. Klasik İran halı desenlerinin sayısı binden fazladır ve İran halı modelistlerinin yaratıcılığı sayesinde bu eşsiz desenlerin sayısı günden güne artmaktadır. Bu yüzden dünyada halı konusunda söz sahibi olan Çin, Hindistan, Pakistan ve Türkiye gibi ülkeler de İran halı desenlerinden faydalanmışlardır.
Uzmanlar İran’ı “halı deseni cenneti” olarak tanımlamaktadırlar. İran’ın 28.000 köyünde, bütün şehirlerinde ve göçebe aşiretlerin yaşadığı

Kurumsal

servis-AraciAntalya Saray Halı Yıkama
Hakkımızda
1995 Yılından Bu Yana Halı Yıkama Ve Temizlik İşlerinde
Her Zaman Müşteri Odaklı Çalışan Antalya Saray Halı Yıkama Ve Temizlik Firmamız
Karaman ,Mersin Ve Antalya’da Hizmet Verdiğimiz Yıllar Boyunca Her Geçen Gün
Hizmet Kalitesini Yükseltmiş Ve Deneyimli Personelleri İle Müşterilerimize
Daha İyi Hizmet Vermeyi Hedeflemiştir

Vizyonumuz
Temel kalite politikalarımız çerçevesinde oluşturduğumuz hizmet stratejilerimiz ışığında,verdiğimiz kaliteli hizmetle ileri ve saygın bir kuruluş olarak; müşteri tercihlerinde 1 numara olmak ve çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimizle;güvenli, huzurlu, şeffaf, demokratik ve karlı bir ortam yaratarak bunun sürekliliğini sağlamaktır
Misyonumuz
Antalya Saray halı Temizlik olarak ,Antalyada çalıştığımız ve ileriye dönük çalıştığımız müşterilerimiz için oluşturduğu bu vizyon doğrultusunda uzmanlaştığı hizmetlerde çağdaş,güvenilir,çevreye duyarlı,müşteri haklarına saygılı,servis ve eğitim veren,şirket çalışanlarının her türlü sosyal hak ve eğitim ihtiyacına katkıda bulunan,müşterilerinin,tedarikçilerinin ve çalışanlarının mutluluğunu sürekli ve tam olarak sağlamayı ortak sorumluluk anlayışı içinde kabullenen,sürekli yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluş olmayı misyon olarak üstlenmiştir.

 

^
Translate »
izmir Temizlik şirketleri